İLETİŞİMDE KALIN

Çözümlerimiz

        
 
BİLETLEME

Güvenli ödeme sistemleri ve sorunsuz bilet satış uygulamaları için sunduğumuz altyapı ve  projelerimizi inceleyin.      
 
MOBİL TİCARET

Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek güvenli ve kullanışlı mobil ticaret çözümlerimiz ile tanışın. Mobil Atölye, mobil alışverişe yeni bir soluk getiriyor.   
 
DİJİTAL YAYINCILIK

Zenginleştirilmiş içerik yönetimi ve keyifli bir kullanıcı deneyimi için dijital yayıncılık sistemimize ve  çalışmalarımıza bir göz atın.                                                        
      
 
RESMİ KURUMLAR

Kurumsal içerik yönetimi, haber duyuruları, abonelik ve sorgu sistemleri, bilgilendirme ve iletişim kanalları. Kısacası kurumlar için en kullanışlı çözümlerimize bir göz atın.   
 
HABER PORTAL

Gündemin nabzını tutan ve en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan dinamik ve interaktif altyapıya sahip haber portalı çözümlerimize ulaşın. 
 
EĞİTİM

Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen eğitim alanında uygulamalarımızla teknoloji ile eğitimi harmanlıyor, değerli öğrencilere interaktif öğrenme ve eğlenceli çalışma şansını sunuyoruz.     SAĞLIK

Hastane tanıtımı, sağlıklı yaşam bilgileri, online randevu, laboratuvar sonuçları ve daha fazlasına ulaşabileceğiniz sağlık alanındaki çalışmalarımızı inceleyin.


       SAHA YÖNETİMİ

Kurum ve kuruluşların saha takımları ile olan iletişimini güçlü tutmak, iş akışını, görev yönetimini sağlamak ve raporlama-görevlendirme servislerini oluşturmak için yürüttüğümüz projelerle tanışın.


                                                

HAKKIMIZDA

  • Mobil Atölye en yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir ar-ge , yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan Kosgeb Ar-Ge ve İnovasyon desteğiyle ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

Destek

+90 850 885 01 49

Sorularınızı mail yoluyla ulaştırabilirsiniz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.