DİJİTAL YAYINCILIK UZMANLIK ALANIMIZ!

Kitap veya dergilerinizi mobil ortama mı taşımak istiyorsunuz? O zaman en doğru yerdesiniz

Mobil Atölye sizin için kitap ve dergilerinizi akıllı telefon ve tabletlere özel uygulama haline getiriyor. İster tek kitap, ister onlarca kitaptan oluşan bir kitaplık veya interaktif içerikli dergiler, hepsini iOS ve Android platformuna sizin için taşıyoruz. Hemde dosyalarınızın güvenliğini sağlayarak.

Günümüzdeki mobil devrim yayıncılık alanına da girdi ve yükselişine hızla devam ediyor. Mobil Atölye işte tam da bu nokta siz değerli yayıncılara yardımcı olabilmek adına hizmetlerini sürdürüyor. Uzun zamandır yayıncılık alanında yaptığımız AR-GE çalışmaları sonunda size en hızlı ve en güvenilir interaktif içerikli dergi ve kitapları sunuyoruz. 

Mobil Atölye size özel tasarım imkanı sunuyor. Biz her interaktif dergi ve kitap uygulamalarımızda konusunda uzman tasarımcılarımızla beraber sizin istekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda size özel olarak tasarım imkanını sunuyoruz.

Mobil Atölye'nin dijital yayıncılık için geliştirdiği güvenlik sisteminde interaktif dergi ve kitaplarınızın mobil cihaz içinde çıkartılmasını ve ya başkalarının ücretsiz kullanması için kopyalanmasını olanaksız hale getiriyor. 

Mobil Atölye oluşturacağınız kitaplıktaki esnekliği tamamen size bırakıyor. İsterseniz tek kitabı ve ya dergiyi tek uygulama isteseniz de bir kütüphane uygulaması içinde istediğiniz kadar dergi ve kitap yayınlamanıza olanak sağlıyor.

Dijital Yayında İzlediğimiz Yol Haritası

  • Dergi ve ya kitapların yayıncıdan interaktif içerikleriyle beraber alınması
  • Uygulamanın arayüzünün geliştirilip yayıncıya sunumu yayıncı tarafından istenilirse revizyona gidilmesi
  • İstenilen tasarımların belirlenmesinden sonra programın kodlanmasına geçilmesi
  • Uygulamanın kodlanmasının bitirilmesinden sonra testlerinin yapılması
  • Uygulamanın istenilen platform marketlerine yüklemesinin yapılması ve yayına çıkmasının takibinin gerçekleştirilmesi
İşte hepsi bu kadar Mobil Atölye basılı yayınlarınızı interaktif içeriklerle destekleyip mobil platforma taşımak için siz değerli yayıncıları bekliyor.
 

HAKKIMIZDA

  • Mobil Atölye en yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir ar-ge , yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan Kosgeb Ar-Ge ve İnovasyon desteğiyle ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

Destek

+90 850 885 01 49

Sorularınızı mail yoluyla ulaştırabilirsiniz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.