İLETİŞİMDE KALIN

HAKKIMIZDA

Mobil Atölye en yenilikçi ve en kullanışlı mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir AR-GE yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan KOSGEB AR-GE ve İnovasyon Desteği ile ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

iOS ve Android platformlar için mobil uygulama geliştirmenin yanı sıra dijital yayıncılık üzerine de çalışmalar yapan Mobil Atölye, tasarım aşamasından yayınlanmasına kadar her aşamada alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

OFİSİMİZ ve EKİBİMİZ

Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan Bilkent Cyberpark'ta ve İstanbul Maslak'ta yer alan ofisler, çevresel koşulları sayesinde teknolojik gelişmeler ve son trendler ile iç içedir. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Mobil Atölye, bu sayede kullanıcı dostu uygulamalar ortaya çıkarmakta, yeni projelere imza atmaktadır. 

NEDEN MOBİL ATÖLYE?

 • Sadece Mobil Uygulama !

  Mobil Atölye olarak sadece mobil teknolojiye yoğunlaşıyoruz. Ekibimiz başka işlere bölünmeden sadece sizin işinize konsantre olmaktadır.

 • Teknokent Avantajı

  Arge faaliyetlerinin en yoğun şekilde yürütüldüğü bilkent cyberparktaki ofisimizle, teknolojiyi çok yakından takip ederek, projeniz için en yeni teknolojileri kullanıyoruz.

 • Tüm Platformlar İçin Geliştirme

  Tek bir platform değil tüm platformlar için özelleştirilmiş uygulamalarımız ile tüm akıllı telefon kullanıcılarına hitap edin.

 • Genç ve Dinamik Ekip

  Teknoloji ve Tasarım trendlerini devamlı takip eden ekibimiz, kalıplaşmış uygulamalardan uzak, son teknoloji ve tasarım harikası uygulamaları sizin için hazırlamaktadır.

HAKKIMIZDA

 • Mobil Atölye en yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir ar-ge , yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan Kosgeb Ar-Ge ve İnovasyon desteğiyle ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

Destek

+90 850 885 01 49

Sorularınızı mail yoluyla ulaştırabilirsiniz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.