TASARIM

  Kullanıcı alışkanlıkları ve dünya tasarım trendleri dikkate alınarak tasarımlarınız tarafımızdan özenle yapılır.

Akıllı telefonumuza herhangi bir mobil uygulamayı indirdiğimizde ilk dikkat ettiğimiz konu uygulamanın tasarımı olmaktadır. Son kullanıcılar genellikle uygulamanın fonksiyonlarından çok tasarımına dikkat etmekte olup, beğenilerini kazanan uygulamaları tercih etmektedir. Bizde Mobil Atölye olarak tasarıma büyük önem vermekteyiz. Dünya'da ki tasarım trendlerini yakından takip ederek kullanıcıların kullanım alışkanlıkları doğrultusunda tasarımlar hazırlamaktayız. Genel olarak sade ve kullanışlı tasarımlar üzerine yoğunlaşmaktayız. Hazırladığımız uygulamaların herbiri kendine özgün tasarımlara sahip olup, kullanıcı dostu yapıdadırlar. Tasarımın her aşamasında müşterilerimiz ile iletişim halinde kalarak, onların değerli fikirleride tasarıma yön vermektedir. Tasarımlarımız, taslak aşamasından sonra potansiyel kullanıcılara gösterilip geri dönüşler alındıktan sonra gerekli düzeltmeler yapılarak son halini almaktadırlar. Şirketinizin hali hazırda çalıştığı bir tasarım ajansı bulunuyor ise o ajans ile birlikte koordineli olarak çalışarak da uygulamanızı gerçekleştirebiliriz. Gerekli tasarım formatı, çözünürlükler ve diğer konularda ajansınız ile devamlı iletişim halinde kalarak en verimli şekilde tasarımları ortaya çıkartıp uygulama gerçekleştirimine hızlı şekilde başlamayı hedeflemekteyiz. Iphone 5 ile farklı ekran boyutlarında telefon üretimine geçen Apple ve onlarca ekran boyutuna ve çözünürlüğüne sahip Android platformu, uygulama tasarım optimizasyonunu zor hale getirmektedir. Mevcut uygulamaların çoğunda ekran boyutları değiştikçe uygulamanızın görünümüde değişmekte ve karışık bir hale gelmektedir. Farklı ekran boyutlarında ve çözünürlüklerinde, uygulamanızın görüntü kalitesini kaybetmemesini istiyorsanız profesyonel bir tasarımcının tasarımları hazırlaması ve kodlama aşamasında ekran çözünürlükleri dikkate alınarak geliştirme yapılması gerekmektedir. Mobil Atölye olarak her ekran boyutunda ve çözünürlüğünde aynı ekran görüntüsünü vermeyi taahhüt etmekteyiz. Unutmayın ki kullanışsız bir arayüz, uygulamanızın tüm kaliteli fonksiyonlarının önüne geçerek başarısızlığa sebep olabilir. Projelerimiz sayfasından şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz uygulamaların örnek tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

  • Mobil Atölye en yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir ar-ge , yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan Kosgeb Ar-Ge ve İnovasyon desteğiyle ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

Destek

+90 850 885 01 49

Sorularınızı mail yoluyla ulaştırabilirsiniz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.