Test

 Gerçekleştirimi tamamlanan uygulamanın, her türlü probleme karşı testi yapılır ve raporlanır.


Android ve iOS platformunda ki ekran boyutu, işletim sistemi farklılıkları uygulamanın düzgün çalışmamasına sebep olmaktadır. Android de ki sürüm güncelleme problemi ve 2.3 inch ten 5.5 inch e kadar uzanan ekran boyutu farklılıkları çok iyi bir şekilde test edilerek, uygulama her cihaza ve sürüme uygun hale getirildikten sonra Uygulama Marketlerinde yayınlanmaya başlamalıdır. Uygulama yorumlarında kötü içerikli yorumların genel sebebi de bu sürüm ve ekran boyutu problemleridir. Mobil Atölye olarak uygulamanızın tamamlanmasını takiben 1 hafta boyunca anlaşmalı olduğumuz kişilerin telefonuna uygulamanızı yükleyerek farklı ekran boyutlarında ve kullanıcı alışkanlıklarında uygulamanızı test ettirmekteyiz. Test sonucunda kullanıcılardan aldığımız geri dönüşlere göre son işlemleri yaparak uygulamanızı hazır hale getirmekteyiz.

HAKKIMIZDA

  • Mobil Atölye en yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek üzere faaliyete geçen bir ar-ge , yazılım firmasıdır. 2012 Mart ayında alınan Kosgeb Ar-Ge ve İnovasyon desteğiyle ekibini büyüten ve çalışmalarına hız veren Mobil Atölye, sadece mobil uygulama geliştirme prensibini benimsemiştir.

Destek

+90 850 885 01 49

Sorularınızı mail yoluyla ulaştırabilirsiniz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.